Menu
Your Cart
Daha rahat alışveriş yapabilmeniz için çerez dosyalarını kullanıyoruz. Detaylı bilgi 

DERMALOGICA

DERMALOGICA Pure Light SPF50 50 ml
Out Of Stock
Brand: DERMALOGICA
Cildi UV ışınların tetiklediği lekelere karşı korumaya yardımcı SPF50 güneş koruma özellikli gündüz nemlendiricisi. Kullanım Şekli: En iyi sonuçları almak için gündüzleri güneşe çıkmadan 30 dk önce, C12 Pure bright serum uygulamasından sonra tüm yüz ve boyuna uygulayın...
819,99TL
Vergiler Hariç:694,91TL
Dermalogica Intensive Moisture Balance 100ml
Out Of Stock
Brand: DERMALOGICA
Kuru ve yıpranmış cildin doğal elastikiyetini arttırmaya ve cilt bariyerini desteklemeye yardımcı olur. Bir prebiyotik olan Chlorella Alg Kompleksi, cildi dengelemeye yardımcı olarak cildin daha iyi görünmesini sağlamaya yardımcı olur. Hyaluronik Asit ile kombine edilmiş Ekinezya ve Aloe Vera nemi c..
895,00TL
Vergiler Hariç:758,48TL
DERMALOGICA Skin Smoothing Cream 100 ml & Special Cleansing Gel 250 ml ÖZEL FİYAT
Out Of Stock
Brand: DERMALOGICA
Karma/nemsiz cildi dengelemeye yardımcı orta ağırlıktaki nemlendirici olan orijinal boy DERMALOGICA Skin Smoothing Cream 100 ml ve tüm cilt durumları için sabun içermeyen, köpüren temizleyici olan orijinal boy DERMALOGICA Special Cleansing Gel 250 ml için ÖZEL FİYATLI KOFRE PAKETİ..
930,00TL
Vergiler Hariç:788,14TL
Brand: DERMALOGICA
Kuru ciltler için besleyici nemlendirici olan orijinal boy DERMALOGICA Intensive Moisture Balance 100 ml ve tüm cilt durumları için sabun içermeyen, köpüren temizleyici olan orijinal boy DERMALOGICA Special Cleansing Gel 250 ml için ÖZEL FİYATLI KOFRE PAKETİ..
974,00TL
Vergiler Hariç:825,42TL
Brand: DERMALOGICA
Göz çevresi için özel bakım kremidir. Suni koku ve renklendirici içermez. Kullanım Sıklığı: Temizleme sonrasında, göz bölgesine nazikçe dıştan içe doğru hareketler ile uygulayın...
458,00TL
Vergiler Hariç:388,14TL
Brand: DERMALOGICA
Hassas ciltler için nemlendiricidir. Suni koku ve suni renklendirici içermez. Cildi yumuşatarak makyaj öncesi ideal bir baz oluşturur. Kullanım Sıklığı: Az miktarda ürünü yüz ve boyna yukarı doğru hareketler ile uygulayın. UltraCalming Mist ve UltraCalming Serum Concentrate sonrası kullanımı önerili..
820,00TL
Vergiler Hariç:694,92TL
Brand: DERMALOGICA
Konsantre yağ şeklindeki serum, hassas cildi dengelemeye yardımcı olmak için cildi nemlendirir ve rahatlatmaya yardımcı olur...
940,00TL
Vergiler Hariç:796,61TL
Brand: DERMALOGICA
SPF15 güneş koruma özellikli göz çevresi bakım kremidir. Suni koku ve renklendirici içermez. Kimyasal içermeyen SPF'li bu ürün, ilerde oluşabilecek UV ışınlarına karşı korumaya yardımcıdır. Kullanım Sıklığı: Gündüzleri temizlemeden sonra, göz bölgesine tampon hareketler ile uygulayın, içten gözün dı..
724,99TL
Vergiler Hariç:614,40TL
Brand: DERMALOGICA
Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Temizledikten sonra durulanan jel formundaki bu ürün, göz ve dudak makyajını arındırır. Kullanım Sıklığı: Nemli pamuğa az miktarda ürünü uygulayın. Göz ve dudak makyajnı nazik masaj hareketleri ile temizleyin. Ürünü ciltten iyice durulayın...
350,00TL
Vergiler Hariç:296,61TL
DERMALOGICA Skinperfect Primer SPF30 22 ml
Out Of Stock
Brand: DERMALOGICA
Cildi aydınlatmaya ve makyaja hazırlamaya yardımcı SPF30 güneş koruma faktörlü özel bakım kremidir. Suni koku ve renklendirici içermez. Kullanım Sıklığı: Önerilen Dermalogica Nemlendiricisini uyguladıktan sonra, tüm yüze ve boyna pürüzsüz bir şekilde uygulayın. Tek başına kullanılabilir veya daha uz..
695,00TL
Vergiler Hariç:588,98TL
Brand: DERMALOGICA
Özel bakım kremidir. Suni koku ve renklendirici içermez. Kullanım Sıklığı: Az miktarda ürünü parmak uçlarınıza alın ve tüm yüze ve boyuna nazik masaj hareketleri ile uygulayın. Önerilen Dermalogica Nemlendiricisi ile devam edin. Daha fazla hassaslık yaşayan cilt durumlarında önerilen Dermalogica Nem..
323,00TL
Vergiler Hariç:273,73TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 64 (6 Sayfa)